JM-Sample-Data

Informujemy, że w dniu 10 kwietnia 2020r. (piątek) administracja jest nieczynna z powodu urlopu.

Dział informatyki pracuje bez zmian.

Za utrudnienia przepraszamy.

plakat

Od kilku miesięcy intensywnie pracujemy nad projektem rozbudowy, przebudowy i remontu Szpitala Miejskiego w Tychach.
Dzisiaj z dumą uchylamy rąbka tajemnicy i prezentujemy pierwszą wizualizację Szpitala po rozbudowie.
Inwestycja w znaczącym stopniu poprawi warunki pobytu i komfort naszych pacjentów. Ma na celu zwiększenie i unowocześnienie zaplecza medycznego oraz poprawę standardów istniejącej infrastruktury.
Wkrótce przedstawimy kolejne wizualizacje...

Szpital Miejski w Tychach zatrudni lekarza na Oddział Chorób Wewnętrznych o profilu gastroenterologicznym (lekarz ze specjalizacją lub w trakcie specjalizacji - możliwy tryb rezydencki lub pozarezydenckj).

Osoby zainteresowane proszone o kontakt pod numerem tel. (32) 780 87 34.

Informujemy, że w dniu 16 sierpnia 2019r. (piątek) administracja jest nieczynna z powodu urlopu.

Dział informatyki pracuje bez zmian.

Za utrudnienia przepraszamy.

zyczenia dzien pracownika sluzby zdrowia