UWAGA AKTUALIZACJA TERMINÓW !!!!

W Szpitalu Miejskim w Tychach zostanie utworzony punkt bezpłatnych szczepień przeciwko COVID-19 dla pracowników sektora ochrony zdrowia (lekarze, lekarze dentyści, felczerzy, pielęgniarki i położne, pozostałe zawody medyczne, zawody niemedyczne, w tym personel administracyjny i pomocniczy, bez względu na formę współpracy).

Aby skorzystać z bezpłatnych szczepień należy przekazać w formie zaszyfrowanej w pliku EXCEL listę pracowników (do pobrania) chcących poddać się szczepieniu bezwzględnie do dnia 13 stycznia 2021r. do godz. 24.00 na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w kolejnym mailu proszę przekazać hasło konieczne do otwarcia pliku oraz nr telefonu komórkowego do osoby kontaktowej).

W razie pytań w sprawie zapisów bardzo proszę o kontakt pod numerem telefonu – 793830456, 32 / 780 87 36

Lista powinna obejmować w nagłówku nazwę podmiotu, adres oraz numer telefonu do osoby kontaktowej, a następnie w formie tabeli: imię i nazwisko, pesel oraz kategorię - pracownik medyczny / nie medyczny. Dodatkowo w terminie do 14 stycznia 2021r. do godz. 9.00 należy dostarczyć pisemne oświadczenia personelu wyrażającego chęć szczepienia – zgody na przetwarzanie danych osobowych przez podmioty uczestniczące w procesie organizacji i realizacji szczepień w celu realizacji tego procesu. Wzór oświadczenia – do pobrania. Oświadczenia proszę dostarczyć do administracji do Działu Statystyki Medycznej po uprzednim kontakcie telefonicznym – 32/ 780 87 36, 780 87 53.

W przypadku zgłaszania kolejnych pracowników Państwa jednostki do szczepień uprzejmie prosimy o nieaktualizowanie przesłanej wcześniej listy, tylko stworzenie pliku z wykazem nowych pracowników.

Ze względu na zobowiązania narzucone przez Ministerstwo Zdrowia niedotrzymanie ww. terminów będzie skutkowało brakiem udziału w I turze szczepień. Alternatywnie, pracownicy sektora ochrony zdrowia, będą mogli zaszczepić się w dowolnym punkcie szczepień zarejestrowanym przez NFZ w ramach otwartego naboru, przy czym szczepienia w otwartych punktach będą realizowane z przesunięciem czasowym ok. 3 tygodni do szczepień w Szpitalach.