W związku z potwierdzonym zachorowaniem na COVID-19 u pacjenta oddziału internistycznego oraz pracownika Szpitala informujemy, że wstrzymujemy pracę Izby przyjęć oraz Oddziału internistycznego do dnia 23 sierpnia do godz. 08.00.

Zapewniamy, że zgodnie z obowiązującymi procedurami wdrożono właściwe postepowanie epidemiologiczne, a personel mający kontakt z chorymi na COVID-19 jest poddany kwarantannie oraz badaniom wykluczającym zachorowanie.

Do dnia 18 sierpnia 2020r. nieczynny jest również punkt pobrań materiału do badań laboratoryjnych.

Dokładamy wszelkich starań, aby jak najszybciej przywrócić pełne funkcjonowanie Szpitala. Przepraszamy za utrudnienia, jednak w obecnej sytuacji kierujemy się koniecznością zapewnienia bezpieczeństwa pozostałym pacjentom, pracownikom oraz utrzymaniem ciągłości pracy innych oddziałów.

Pozostałe jednostki organizacyjne, w tym oddział pediatryczny, poradnia nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej oraz lekarza rodzinnego, a także pracownie i poradnie specjalistyczne działają bez zakłóceń.