Zapraszamy do skorzystania z usług udzielanych przez Zespół dietetyków działających w ramach Przyszpitalnej Poradni Konsultacyjnej. Specjalizujemy się we wspomaganiu terapii nadwagi i otyłości, zaburzeń lipidowych, cukrzycy, nadciśnienia tętniczego, niedoczynności tarczycy, dny moczanowej i innych zaburzeń metabolicznych oraz chorobach przewodu pokarmowego, alergiach i nietolerancjach pokarmowych. Oferujemy zindywidualizowane poradnictwo w zakresie odżywiania z dostosowanym do potrzeb Pacjenta planem żywieniowym. Świadczenia udzielane są poza kontraktem z NFZ. Porady w ramach kontraktu z NFZ udzielane są wyłącznie Pacjentom Poradni Diabetologicznej i Poradni Chorób Metabolicznych działających w naszym szpitalu.

Rejestracja telefoniczna pod numerem telefonu 506 544 641 lub bezpośrednio u dietetyków

www.facebook.com/dietetykszpitalmiejskitychy