Aby odbyć praktyki  w naszym Szpitalu powinni Państwo:

• Złożyć podanie wraz z umową o praktyki w sekretariacie Szpitala Miejskiego w Tychach (podanie do pobrania na dole strony).
  • Uzyskać zgodę kierownika komórki organizacyjnej na odbycie praktyk, oraz termin odbywania praktyk.
Brak uzyskania wyżej wspomnianej zgody w formie pisemnej skutkuje odrzuceniem podania.
  • Zapoznać się z regulaminem praktyk.
  • Wybrać termin szkolenia RODO/BHP oraz wziąć w nim udział (zabrać kartę obiegową praktyk dostępna do pobrania na dole strony celem uzyskania stosownych podpisów).
    PRZYPOMINAMY, ŻE ODBYCIE SZKOLENIA RODO/BHP JEST OBOWIĄZKOWE.
  • Odbyć praktyki w wybranym przez siebie terminie.
  • Rozliczyć kartę obiegową praktyk w celu uzyskania potwierdzenia odbycia praktyk.

W razie dalszych pytań prosimy o kontakt pod adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numerem telefonu: (32) 780 87 27

Szanowni Państwo,

zgodnie z art. 13 ust. 1 Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych (RODO) informujemy, że:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Szpital Miejski w Tychach spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Tychach przy ul. Cichej 27, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Katowice-Wschód w Katowicach pod numerem 0000315807, o wysokość kapitału zakładowego 328 000,00 zł, posiadająca nr NIP 646-28-32-413, www.szpitalmiejskitychy.pl.

W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych może się Pani/Pan kontaktować z Inspektorem Ochrony Danych: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Szczegółową informację dotyczącą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajdzie Pani/Pan:

- w rejestracji (prosząc pracownika rejestracji o udostępnienie pełnej informacji dotyczącej RODO);

- w sekretariacie (prosząc pracownika sekretariatu o udostępnienie pełnej informacji dotyczącej RODO);

- na stronie internetowej Administratora: www.szpitalmiejskitychy.pl.

Poniżej znajdą Państwo harmonogram szkoleń RODO/BHP, oraz pełny regulamin odbywania praktyk studenckich i zawodowych na terenie Szpitala Miejskiego w Tychach Spółka z o. o.

Kwiecień:

• 10.04.2024 9:30
  • 24.04.2024 9:30

Szkolenia odbywają się w Administracji. W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numerem telefonu: (32) 780 87 27

Pliki do pobrania:

Regulamin

Regulamin Praktyk Studenckich i Zawodowych Przeprowadzanych na terenie Szpitala Miejskiego w Tychach Sp. z o.o.

Podanie o odbycie praktyk - wzór.pdf

praktyki KO.pdf