Aktualności

Życzenia z okazji dnia Pracownika Służby Zdrowia  
Więcej…
Życzenia wielkanocne
Więcej…
30.03.2018 - Dzień wolny dla pracowników Administracji Szpitala Uprzejmie informujemy iż 30.03.2018r. jest dniem wolnym od pracy dla pracowników Administracji Szpitala (Marketing...
Więcej…
Życzenia bożonarodzeniowe  
Więcej…
22.12.2017 r. - Dzień wolny dla pracowników Administracji Szpitala Uprzejmie informujemy iż 22.12.2017r. jest dniem wolnym od pracy dla pracowników Administracji Szpitala (Marketing i...
Więcej…

Fundacja Cicha Nadzieja

Login FormUsługi medyczne Usługi płatne Poradnie specjalistyczne Poradnia kardiologii dziecięcej

PORADNIA KARDIOLOGII DZIECIĘCEJ

W naszej poradni oferujemy diagnostykę i leczenie pacjentów w wieku 0-18 lat. W ramach porady specjalistycznej wykonywane jest badanie echo serca (UKG), które jest badaniem całkowicie bezbolesnym i nieinwazyjnym.
Echo serca wykonuje sie w celu oceny budowy zastawek serca, pomiaru wielkości i pracy komór serca oraz diagnostyki wad serca.
W naszej poradni, dzięki wykwalifikowanej kadrze medycznej oraz intymnej atmosferze nawet najmniejszy pacjent bez niepokoju i lęku podda się badaniu.

Świadczeń w Poradni kardiologii dziecięcej udzielają:

  • lek. med. Katarzyna Michalak - kardiolog dziecięcy, pracujący w Klinice Kardiologii Dziecięcej w Katowicach. Specjalizuje się w nieinwazyjnej diagnostyce i leczeniu chorób serca u dzieci, w szczególności w diagnostyce echokardiograficznej wrodzonych wad serca.
  • dr n. med. Anna Obersztyn - Zawiślan – kardiolog dziecięcy, pracujący w Klinice Wrodzonych Wad Serca i Kardiologii Dzieci w Zabrzu. Specjalizuje się w diagnostyce nieinwazyjnej chorób serca (UKG, EKG, Holter EKG, test wysiłkowy).

Rejestracja telefoniczna pod numerem telefonu (32) 780-87-42

Przejdź do aktualnego cennika>>>