Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego laboratorium. Obejmuje ona badania z zakresu hematologii, chemii klinicznej, serologii, koaguologii, analityki ogólnej, alergologii, diagnostyki hormonalnej, onkologii, wirusologii. Na naszych stronach znajdą państwo szczegółowe informacje o proponowanych przez nas usługach .

Laboratorium Analityczne Szpitala Miejskiego w Tychach wykonuje badania zarówno dla potrzeb leżących w szpitalu pacjentów jak i dla kontrahentów zewnętrznych oraz indywidualnych pacjentów (także tych którzy nie posiadają skierowania od lekarza).

Pacjentów ze skierowaniem z przychodni, która ma z nami podpisaną umowę na badania laboratoryjne obsługujemy bezpłatnie. Pozostali pacjenci płacą za badania zgodnie zobowiązującym cennikiem. W wyjątkowo uzasadnionych przypadkach wykonujemy pojedyncze badania w trybie „ cito” (czas oczekiwania na wynik ustala personel, przeciętnie wynosi on 1 – 2 godzin).

Przyjmowanie materiału do badań odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 10:00.

Wyniki w przypadku większości podstawowych badań laboratoryjnych pacjent otrzymuje tego samego dnia w godzinach 15:00 - 18:00.

Szczegółowe informacje dotyczące wykonywanych badań można uzyskać telefonicznie pod numerem (32) 780-87-28.

• SM@ (1)
  • SM@ (2)